Yeminli tercümanlık; resmi, yasal veya onaylı tercümanlıktır. Noter huzurunda yemin eden tercümanlar tarafından yapılan tercümelerdir. Yeminli tercümanların yaptığı tercümeler, gerekli makamlarca onay görmesinin ardından resmi kuruluşlar tarafından kabul edilmektedir.

Resmi evrakların yeminli tercümesinde metnin altında tercümanın imzası ve kaşesi yer almaktadır. Yeminli tercümeyi farklı en önemli unsur, tercümelerin noter tarafından onaylatılabilir. Bunun sonucu olarak, tercümeler resmi belge sıfatı taşımaktadır.

Neden Kariyer Dünyam Tercümanlık Hizmetleri?

  • Sektör deneyimi
  • Bütçe dostu fiyatlar
  • Evrak gizlilik hassasiyeti
  • Zamanında teslimat
  • Türkiye’nin her noktasına ücretsiz kargo hizmeti (İstanbul içine daha hızlı kurye hizmeti)
  • Tüm dillerde; deneyimli, noter ve adli yeminli profesyonel tercümanlar
  • İstenen tüm dillerde çapraz tercüme imkanı

Tüm Dillerde Noter Onaylı Yeminli Tercümanlık

Tercümanlık büromuz tüm dillerde tercümanlık imkanı sağlarken diğer yandan yüzlerce satış sonrası memnuniyet güvencesi ile sizlere destek olmaktadır. Tıbbi çeviri, medikal, akademik, finans, eğitim, teknik, bilişim, ekonomi, hukuk, matematik, felsefe gibi bir çok alanda alanında en profesyonel tercümanlar tarafından hizmet vermektedir. Çeviri ailemize sizleri de bekliyoruz.

Tüm Dünyada Online Tercüme

Tercümanlık Ofisi olarak tercümanlık hizmetimiz zaman ve mekandan bağımsız hizmet vermektedir. Tercümanlık hizmetimizi 7/24 online olarak yetkili birimlerle görüşerek alabilirsiniz. Çeviri olacak yazı veya evrak hazır ise telefon, mail veya whatsapp üzerinden fiyat ve hizmet alabilirsiniz. Sitemiz ve telefon üzerinden yeminli, noterli, apostilli ve konsolosluk tasdikli çeviri desteği alabiliriz. Ayrıca dilediğiniz adres kargo talep edebilirsiniz.